TURBÓ Gépjárművezető-képző Kft. – 8200 Veszprém, Kádártai u. 33.
Tel/Fax: Hot-line: 06-30/462-9109 FKNYSZ: B2020/001163
Iskolavezető: Gulyás Péter – veszpremturbo@gmail.com
Akkreditált intézmény Akkreditációs szám: AL 0292

SZERETNÉL JOGOSÍTVÁNYT?

Ha elérkezettnek látod az időt, hogy Te is a volán mögé ülj, a legjobb helyen jársz.

Várpalotán új helyen várjuk hallgatóinkat!

Tanterem és ügyfélfogadás: Várpalota, Szent I. u. 6. (volt SZTK épületében)

Célba vezetünk az ön vezetési álma felé!

Várpalotán minden kedden 15-17-ig várjuk helyi ügyintézéssel, B, BE, C, CE, D, GKI online tanfolyam megrendeléssel.

Személygk. és motoros tantermi képzés indul megfelelő létszám esetén Várpalotán március 11-én 16. órakor (eü. tanfolyammal kezdve) és március 18-án 16. órakor (bekapcsolódás).

Előzetes jelentkezés szükséges elérhetőségeinken: veszpremturbo@gmail.com, mobil: 30 462 9109.

20 év alatt és GYES-en, Gyed-en levő kismamáknak 25.000 Ft Állami támogatás!

AJÁNDÉK online vizsgára felkészítő teszt!

Kezdd a jogosítványt otthonod kényelméből! ONLINE BANKKÁRTYÁS FIZETÉSI lehetőséggel

Tanfolyamok minden kategóriában

Korszerű, klímás gépkocsik, népszerű motorkerékpár típusok, tehergépkocsik és autóbusz a flottában. Hivatásos járművezetőknek alap és felújító GKI képzések és vizsgák.

Tantermi és távoktatási lehetőség

Tanfolyamainkon tantermi és internetes távoktatás formában készítünk fel elméleti vizsgádra. Klímatizált tantermekkel állunk rendelkezésedre.

Várunk egy patinás autósiskolában

Felkészült, tapasztalt instruktoraink segítik gyakorlati képzésed.